Koszyk  

jest pusty

Jesteśmy na

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Promocje

Aktualnie brak promocji

Stojak pod telewizor Play-Max Standard

Stojak do zawieszenia telewizora. Może być wyposażeniem samodzielnym lub połączonym z symulatorem

Więcej szczegółów


399,00 zł brutto

9 dostępnych

Stojak pod telewizor

 

Stojaki pod telewizor zostały zaprojektowane tak, aby mogły stanowić samodzielny element wystroju wnętrza, a także, aby były uzupełnieniem symulatorów jazdy Play-Max. Specjalna konstrukcja pozwala połączyć stojak z symulatorem Play-Max, aby tworzyły jedną całość. Stojaki pod telewizor swoją stylistyką nawiązują do sportowo-wyścigowego charakteru symulatorów Play-Max. Podobnie jak symulatory jazdy wykonane zostały z lekkich profili stalowych malowanych proszkowo. Dostosowane są do zawieszania monitorów i telewizorów o przekątnej ekranu od 19 do 50 cali. Dodatkowo wyposażone zostały w elegancką, szklaną półkę na konsolę.

JAKOŚĆ

Stojak pod telewizor wykonany jest z wysokiej jakości profili metalowych, malowanych proszkowo, łatwych w konserwacji. Malowanie proszkowe zapewnia trwałość powłoki i jej funkcjonalność. Stojaki skonstruowane są tak, aby były łatwe w obsłudze.

 

REGULACJA

Stojak daje możliwość pełnej regulacji wysokości zawieszenia telewizora.

 

ESTETYKA

Wszystkie elementy są starannie wykończone. W skład zestawu wchodzą eleganckie śruby i mocowania wizualnie zgodne z motoryzacyjnymi trendami. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze stojaki były niepowtarzalnymi i oryginalnymi dodatkami wnętrz.

 

Informacja: Cena stojaka nie uwzględnia widocznego na zdjęciu telewizora