Koszyk  

jest pusty

Jesteśmy na

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Promocje

Aktualnie brak promocji

Stelaż do gier Play-Max Standard

Stelaż do gier Play-Max Standard to opcja szczególnie dla tych, którzy mają już swój fotel. Stelaż Play-Max Standard wykonany jest ze stalowej konstrukcji, która pozwala na zamontowanie wygodnego i komfortowego siedziska indywidualnie dopasowanego do potrzeb gracza. Estetyczne wykończenia z pewnością zaspokoją wymagania nawet najbardziej wymagających graczy.

Więcej szczegółów


649,00 zł brutto

95 dostępnych

Klienci, którzy kupili ten produkt także kupili...

Stelaż wykonany jest z wysokiej jakości profili metalowych, malowanych proszkowo, łatwych w konserwacji. Malowanie proszkowe zapewnia trwałość powłoki i jej funkcjonalność. Stelaże skonstruowane są tak, aby były łatwe w obsłudze i zapewniały bezpieczeństwo użytkowania.


W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI

  • stelaż Play-Max Standard (bez osobnego modułu pod dźwignię zmiany biegów),
  • instrukcja,
  • karta gwarancyjna.


REGULACJA

Wielostopniowa regulacja umożliwia grę w dowolnej pozycji. Stelaż daje możliwość wielostopniowej regulacji:

  • kąta nachylenia pulpitu pod kierownicę,
  • odległości pulpitu pod kierownicę,
  • wysokości pulpitu pod kierownicę - regulacja podwójna, dwuzakresowa,
  • odległości fotela od pulpitu na pedały,
  • odległości kierownicy oraz podstawy pod pedały.

 

STABILNOŚĆ

Udoskonalone systemy skręcania dają nie tylko możliwość idealnego dopasowania stelaża do sylwetki gracza, ale są także gwarancją stabilności symulatora. Zastosowanie nowych rozwiązań pozwala na wyeliminowanie wszelkich luzów i zapewnienie satysfakcjonującego komfortu gry.

 

ESTETYKA

Wszystkie elementy są starannie wykończone. W skład zestawu wchodzą eleganckie śruby i mocowania wizualnie zgodne z motoryzacyjnymi trendami. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze symulatory były nie tylko profesjonalnym wyposażeniem graczy, ale także niepowtarzalnymi i oryginalnymi dodatkami wnętrz. Stelaże zapakowane są w estetyczny karton, dodatkowo każdy element zostaje starannie zabezpieczony, tak, aby nie uległ zniszczeniu podczas transportu.

 

KOMPATYBILNOŚĆ

Stelaż do gier Play-Max Standard dedykowany jest do wszystkich rodzajów kierownic. Platforma jest kompatybilna ze wszystkim dostępnymi na rynku kierownicami, wolantami i joystickami. Współpracuje zarówno z komputerem PC jak i z konsolami Xbox czy Playstation. Istnieje możliwość zamontowania modułu pod dźwignię zmiany biegów