Koszyk  

jest pusty

Jesteśmy na

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Promocje

Aktualnie brak promocji

Stelaż do gier Play-Max Plus

Stelaż Play-Max Plus dedykowany jest do kierownic Logitech G25 i G27 oraz Thrustmaster – wyposażony został w dodatkowy moduł pod dźwignię zmiany biegów. Stelaż Play-Max Plus to opcja szczególnie dla tych, którzy mają już swój fotel.

Więcej szczegółów


799,00 zł brutto

P-M/StPl

99 dostępnych

Stelaż Play-Max Economic wykonany jest ze stalowej konstrukcji, która pozwala na zamontowanie wygodnego i komfortowego siedziska indywidualnie dopasowanego do potrzeb gracza. Estetyczne wykończenia z pewnością zaspokoją wymagania nawet najbardziej wymagających graczy.


W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI

  • stelaż Play-Max Plus – zestaw zawiera podstawę pod dźwignię zmiany biegów, dedykowany jest w szczególności do kierownic Logitech G25 i G27,
  • szyny przesuwne do fotela, umożliwiające szybką regulację odległości fotela od pulpitu,
  • instrukcja,
  • karta gwarancyjna.

 

JAKOŚĆ

Stelaż wykonany jest z wysokiej jakości profili metalowych, malowanych proszkowo, łatwych w konserwacji. Malowanie proszkowe zapewnia trwałość powłoki i jej funkcjonalność. Stelaże skonstruowane są tak, aby były łatwe w obsłudze i zapewniały bezpieczeństwo użytkowania.

 

REGULACJA

Wielostopniowa regulacja umożliwia grę w dowolnej pozycji. Stelaż daje możliwość wielostopniowej regulacji:

  • kąta nachylenia pulpitu pod kierownicę,
  • odległości pulpitu pod kierownicę,
  • wysokości pulpitu pod kierownicę – regulacja podwójna, dwuzakresowa,
  • odległości fotela od pulpitu na pedały,
  • odległości kierownicy, podstawy pod pedały oraz pulpitu pod dźwignię zmiany biegów.

 

STABILNOŚĆ

Udoskonalone systemy skręcania dają nie tylko możliwość idealnego dopasowania stelaża do sylwetki gracza, ale są także gwarancją stabilności symulatora. Zastosowanie nowych rozwiązań pozwala na wyeliminowanie wszelkich luzów i zapewnienie satysfakcjonującego komfortu gry.


ESTETYKA

Wszystkie elementy są starannie wykończone. W skład zestawu wchodzą eleganckie śruby i mocowania wizualnie zgodne z motoryzacyjnymi trendami. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze symulatory były nie tylko profesjonalnym wyposażeniem graczy, ale także niepowtarzalnymi i oryginalnymi dodatkami wnętrz. Stelaże zapakowane są w estetyczny karton, dodatkowo każdy element zostaje starannie zabezpieczony, tak, aby nie uległ zniszczeniu podczas transportu.


KOMPATYBILNOŚĆ

Stelaż do gier Play-Max Plus dedykowany jest do wszystkich rodzajów kierownic – w szczególności do kierownic Logitech G25 i G27 oraz Thrustmaster. Platforma jest kompatybilna ze wszystkim dostępnymi na rynku kierownicami, wolantami i joystickami. Współpracuje zarówno z komputerem PC jak i z konsolami Xbox czy Playstation.