BUBBLE TENT

Bubble tent – atrakcje eventowe

Bubble tent to ogromna dmuchana kula, do której wnętrza można wejść, aby w błyskach wirującego konfetti zrobić sobie niezapomniane zdjęcie. Wnętrze bubble tent można dowolnie zaaranżować, tak aby odpowiadało potrzebom wydarzenia.

W wersji standardowej kula – bubble tent – wyposażona jest w ściankę tematyczną i wyrzutnię konfetti.

Przykładowe realizacje

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Zalety bubble tent

Szybkość montażu

Dmuchany namiot rozkłada się bardzo szybko, dzięki temu można go sprawnie przenieść z miejsca na miejsce, a także zaskoczyć odbiorców niespodziewaną atrakcją, która pojawia się w trakcie wydarzenia.

Odporność na warunki atmosferyczne

Kula świetnie sprawdza się zarówno w niskich temperaturach – na mrozie, deszczu, śniegu jak i w upalne, słoneczne dni. Daje to szereg możliwości zastosowania dmuchanego namiotu nie tylko wewnątrz budynków, ale także na zewnątrz, w otwartym terenie.

Bubble tent to kreatywna bomba

Daje nieskończone możliwości aranżacji wnętrza. Dzięki temu zawsze możesz zaproponować innowacyjne, oryginalne rozwiązania, które zaskoczą odbiorców i uczestników wydarzenia.

Personalizacja

Wewnętrzną ściankę kuli można dowolnie spersonalizować – zgodnie z przedstawionym projektem. Indywidualna grafika może znajdować się także na dolnym pasku dookoła kuli.

Bezpieczeństwo

Kula spełnia wszystkie europejskie wymogi bezpieczeństwa, co poświadczone jest odpowiednimi dokumentami i certyfikatami.